Perindap (1)

0
+0 -0

Gamintojas: Merckle GmbH
Veiklioji medžiaga: tert-butilamino perindoprilis, Indapamidas
Grupė: Širdies ir kraujagyslių sistemos veiklai, Receptiniai, Kompensuojamieji

Kas yra Perindap?

Perindap yra dviejų aktyvių medžiagų, perindoprilio ir indapamido, derinys. Jis priklauso kraujospūdį mažinančių vaistų grupei ir vartojamas didelio kraujospūdžio ligos (hipertenzijos) gydymui.

Kam Perindap vartojamas?

Perindoprilis priklauso vaistų klasei vadinamai AKF inhibitoriais. AKF inhibitoriai plečia kraujagysles ir taip palengvėja širdies darbas pumpuojant kraują per jas.

Indapamidas yra diuretikas. Diuretikai padidiną šlapimo gamybą inkstuose. Tačiau indapamidas skiriasi nuo kitų diuretikų, nes jis tik nežymiai padidina gaminamo šlapimo kiekį. Abi sudėtinės dalys mažina ir kontroliuoja kraujo spaudimą.

Perindap (1). Vartojimas

Perindap visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Paprastai skiriamas viena tabletė per parą. Jūsų gydytojas gali nuspręsti pakeisti dozavimą, jeigu sutrikusi Jūsų inkstų veikla. Geriausia išgerti tabletę ryte prieš valgant; užsigerkite stikline vandens.

Pavartojus per didelę Perindap dozę

Jei išgėrėte perdaug tablečių, kreipkitės į gydytoją arba tuoj pat vykite į artimiausią ligoninę. Labiausiai tikėtinas perdozavimo efektas yra žemas kraujo spaudimas, jei ryškiai pasireiškia kraujo spaudimo kritimo simptomai (svaigimas ar alpimas), gali padėti gulėjimas pakeltomis į viršų kojomis.

Pamiršus pavartoti Perindap

Labai svarbu vaistą vartoti kiekvieną dieną, nes reguliarus gydymasis yra veiksmingesnis. Tačiau, jei pamiršote išgerti Perindap dozę, vėliau išgerkite vaisto dozę įprastu laiku. .

Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Nustojus vartoti Perindap

Padidėjusio kraujospūdžio gydymas paprastai trunka visą gyvenimą, todėl prieš nustojant vartoti šį preparatą, pasitarkite su gydytoju.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *