Quetirel (200mg) (2)

0
+0 -0

Gamintojas: Lek Pharmaceuticals d.d
Veiklioji medžiaga: Kvetiapinas
Stiprumas: 200mg
Grupė: Nervų sistemai, Receptiniai

Quetirel sudėtyje yra veikliosios medžiagos kvetiapino, kuris priklauso antipsichozinių vaistinių preparatų grupei. Quetirel gali būti gydomos kelios ligos, tokios, kaip:

Šizofrenija: šios ligos atveju matoma ir girdima tai, ko nėra, tikima nesamais dalykais, gali pasireikšti neįprastas įtarumas, nerimas, sutrikti orientacija, atsirasti kaltės jausmas, įtampa ar depresija.

Manija: šios ligos atveju gali pasireikšti labai didelis sujaudinimas, pakili nuotaika, entuziazmas, padidėjęs aktyvumas ar neapgalvotas elgesys, net agresyvumas ar griaunamasis elgesys.

Bipolinė depresija ir didžiosios depresijos epizodai, sergant didžiąja depresija: šios ligos atveju apima liūdesys, gali varginti depresija, kaltės jausmas, energijos stygius, apetito stoka ar nemiga.

Jeigu Quetirel vartojamas didžiosios depresijos epizodo atvejais, šiuo vaistu papildomas jau taikomas gydymas kitais vaistais nuo šios ligos.

Jūsų gydytojas gydymą Quetirel Jums gali tęsti net tada, kai jaučiatės geriau.

Quetirel (200mg) (2). Vartojimas

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.Quetirel esama trijų skirtingų stiprumų ir kiekvieno stiprumo tabletės yra skirtingos spalvos. Net jeigu dozė būtų tokia pati, ji gali būti pateikiama skirtingo stiprumo tablečių pavidalu, pvz., viena 400 mg tabletė (balta) ar dvi 200 mg tabletės (geltonos).Rekomenduojama dozė yra:

Suaugusiems žmonėms

Pradinę dozę nustatys Jūsų gydytojas. Palaikomoji dozė (paros dozė) priklausys nuo Jūsų ligos ir poreikio, tačiau paprastai ji bus 150–800 mg ribose.Senyviems pacientams

Jeigu esate senyvo amžiaus, gydytojas gali Jums paskirti mažesnę dozę.Pacientams, kurių kepenų veikla sutrikusi

Jeigu yra kepenų veiklos sutrikimų, Jūsų gydytojas Jums gali keisti dozę.Vaikams ir jaunesniems kaip 18 metų paaugliams

Vaikams ir jaunesniems kaip 18 metų paaugliams Quetirel vartoti negalima.Vartojimo metodas

Tabletes gerkite vieną kartą per parą.

Nurykite tabletes sveikas, užgerdami vandeniu.

Tablečių neskaldykite, nekramtykite ir netraiškykite.

Quetirel gali paveikti maistas, todėl gerkite savo tabletes ne valgio metu (mažiausiai valandą prieš valgį arba miegą – Jūsų gydytojas Jums patars kada).

Vartojant Quetirel negerkite greipfrutų sulčių, nes jos gali turėti įtakos vaisto veikimui.Vartojimo trukmė

Tai nuspręs Jūsų gydytojas. Nenutraukite savo tablečių vartojimo, net jeigu jaučiatės geriau, nebent Jums nurodė Jūsų gydytojas.Ką daryti pavartojus per didelę Quetirel dozę?

Jeigu Quetirel išgersite daugiau negu gydytojo skirta, Jums gali pasireikšti apsnūdimas, svaigulys ir nenormalus širdies plakimas. Tuoj pat susisiekite su savo gydytoju arba vykite į artimiausią ligoninę. Pasiimkite su savimi tabletes.Pamiršus pavartoti Quetirel

Jeigu dozę išgerti pamiršite, gerkite ją tuoj pat, kai tik prisiminsite. Jeigu jau bus beveik atėjęs kitos dozės vartojimo laikas, palaukite, kol jis ateis. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.Nustojus vartoti Quetirel

Jeigu Quetirel vartojimą nutrauksite staigiai, Jums gali pasireikšti nemiga, pykinimas, ar gali atsirasti galvos skausmas, viduriavimas, vėmimas, svaigulys arba irzlumas. Gydytojas Jums patars kaip palengva mažinti vaisto dozę prieš nutraukiant jo vartojimą.Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *