Steovess

0
+0 -0

Gamintojas: Nycomed GmbH – Production Site Singen Robert-Bosh-Str. 8 78224 Singen Vokietija
Veiklioji medžiaga: Alendrono rūgštis
Stiprumas: 70mg

Kas yra Steovess?

Veiklioji Steovess medžiaga alendronatas priklauso nehormoninių vaistų, vadinamų bisfosfonatais, klasei. Steovess apsaugo nuo kaulinio audinio mažėjimo, kuris vyksta moterims po menopauzės, ir padeda kaului atsinaujinti. Steovess mažina stuburo ir šlaunikaulio lūžių riziką.

Kam Steovess vartojamas?

Gydytojas Steovess Jums paskyrė osteoporozei gydyti. Steovess mažina stuburo ir šlaunikaulio lūžių riziką.

Steovess vartojama kartą per savaitę.

Kas yra osteoporozė?

Osteoporozė – tai kaulų retėjimas ir silpnėjimas. Moterims osteoporozė dažnai prasideda po menopauzės. Jos metu kiaušidės nebegamina moteriškojo hormono estrogeno, padedančio palaikyti jos skeletą sveiką. Dėl šios priežasties mažėja kaulų masė ir jie tampa silpnesni. Kuo anksčiau prasideda menopauzė, tuo didesnė osteoporozės rizika.

Ankstyvuoju laikotarpiu osteoporozė paprastai būna besimptomė. Negydoma ši liga gali sukelti kaulų lūžimų. Dažniausiai kaulų lūžiai sukelia skausmą, tačiau stuburo lūžiai gali likti nepastebėti tol, kol dėl jų nesumažėja ūgis. Kaulai gali lūžti normalios kasdienės veiklos metu, pavyzdžiui, ką nors keliant, arba nuo menkiausios traumos, nuo kurios normalus kaulas nelūžtų. Dažniausiai lūžta šlaunikaulis, stuburas ir riešo kaulai. Tai gali sukelti ne tik skausmą, bet ir tokių ryškių problemų kaip kuprotumas ir judrumo sumažėjimas.

Kaip galima gydyti osteoporozę?

Osteoporozę galima gydyti, ir niekada ne per vėlu pradėti gydymą. Steovess ne tik apsaugo nuo kaulo masės mažėjimo, bet ir faktiškai atkuria kaulą, kurio Jūs galbūt netekote, bei mažina stuburo ir šlaunikaulio lūžių riziką.

Be to, kad pagerėtų Jūsų būklė, gydytojas Steovess vartojimo metu gali Jums rekomenduoti pakeisti gyvenimo būdą, kaip nurodyta žemiau.

Mesti rūkyti. Manoma, kad rūkantiems žmonėms greičiau nyksta kaulas, todėl padidėja lūžių rizika.

Mankšta. Kaulams, kaip ir raumenims, kad šie būtų stiprūs ir sveiki, būtinas fizinis krūvis. Prieš pradėdami mankštintis, pasitarkite su gydytoju.

Subalansuota dieta. Gydytojas Jums patars, kokia turi būti dieta ir ar reikia vartoti maisto papildų (ypač kalcio ir vitamino D).

Steovess. Vartojimas

Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.Steovess vartojimas su maistu ir gėrimais

Tikėtina, kad maistas ir gėrimai (įskaitant mineralinį vandenį) sumažins tuo pat metu vartojamo Steovess veiksmingumą. Dėl šios priežasties svarbu laikytis nurodymų, pateiktų 3 skyriuje „Kaip vartoti Steovess“.Vaikai ir paaugliai

Steovess vaikams ir paaugliams vartoti negalima.Nėštumas ir žindymo laikotarpis

Steovess skirtas vartoti tik moterims po menopauzės. Jei esate nėščia, manote, kad galėjote pastoti, arba maitinate krūtimi, Steovess vartoti negalima.Vairavimas ir mechanizmų valdymas

Gauta pranešimų apie alendronato sukeliamą šalutinį poveikį (įskaitant matomo vaizdo neryškumą, galvos svaigimą ir stiprų kaulų, raumenų ar sąnarių skausmą), kuris gali trikdyti gebėjimą vairuoti ir valdyti mechanizmus. Individuali reakcija į alendronatą gali būti įvairi (žr. 4 s

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *