Topiramate Accord (50mg)

0
+0 -0

Gamintojas: Accord Healthcare Limited
Veiklioji medžiaga: Topiramatas
Stiprumas: 50mg
Grupė: Nervų sistemai, Receptiniai

Topiramatas priklauso vaistų nuo epilepsijos grupei. Jis vartojamas:

vienas suaugusiųjų ir vyresnių kaip 6 metų amžiaus vaikų traukuliams gydyti;

kartu su kitokiais vaistais suaugusiųjų ir vyresnių kaip 2 metų amžiaus vaikų traukuliams gydyti;

suaugusiųjų migrenos profilaktik

Topiramate Accord (50mg). Vartojimas

Topiramate Accord visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.Topiramato visada vartokite taip, kaip paskirta. Gydytojas įprastai pradžioje paskiria mažą topiramato dozę ir po truputį ją didiną, kol pasiekiama Jums labiausiai tinkanti dozė.

Topiramato tabletę nurykite visą. Venkite kramtyti tablečių, nes jos gali būti karčios.

Topiramatas gali būti vartojamas prieš valgį, valgio metu ar po jo. Vartodami topiramato, visą dieną gerkite pakankamai skysčių, kad apsaugotumėte inkstus nuo akmenų susidarymo.Pavartojus per didelę Topiramate Accord dozęNedelsiant kreipkitės į gydytoją. Pasiimkite su savimi vaisto pakuotę.

Jums gali pasireikšti mieguistumas, nuovargis, pakisti kūno judesiai, sunkumas atsistoti ir eiti, dėl kraujo spaudimo sumažėjimo svaigulio pojūtis, pakitęs širdies plakimas arba traukulių priepuolis.Perdozuoti galite, jei vartojate kitų vaistų kartu su topiramatu.Perdozavimo atveju gali pasireikšti tokie požymiai ir simptomai: traukuliai, mieguistumas, kalbos sutrikimai, dvejinimasis akyse, mąstymo sutrikimas, sutrikusi koordinacija, sąmonės pritemimas, kraujospūdžio sumažėjimas, pilvo skausmas, susijaudinimas, galvos svaigimas ir depresija.Pamiršus pavartoti Topiramate AccordJeigu pamiršote išgerti dozę, padarykite tai, kai tik prisiminsite. Vis dėlto jeigu jau arti kitos dozės vartojimo laikas, praleistos dozės negerkite, o, paprasčiausiai, kitą dozę išgerkite įprastu metu. Jeigu pamiršote išgerti dvi ir daugiau dozių, kreipkitės į gydytoją.

Negalima vartoti dvigubos dozės, norint kompensuoti praleistą dozę.Nustojus vartoti Topiramate AccordJums gali pasireikšti daugiau traukulių priepuolių arba staiga pasunkėti galvos skausmas. Labai svarbu vaistą vartoti tol, kol gydytojas nurodys baigti gydymą. Jeigu gydytojas nuspręs nutraukti gydymą topiramatu, jis tai padarys palaipsniui per kelias savaites. Svarbu vykdyti gydytojo nurodymus.Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *