Žmogaus protrombino kompleksas NKC

0
+0 -0

Gamintojas: VšĮ Nacionalinis kraujo centras
Veiklioji medžiaga: Žmogaus II koaguliacijos faktorius, Žmogaus VII koaguliacijos faktorius, Žmogaus IX koaguliacijos faktorius, Žmogaus X koaguliacijos faktorius

Žmogaus protrombino kompleksas NKC 600 TV – tai liofilizuotas, iš žmonių donorų kraujo pagaminto žmogaus protrombino komplekso II, VII, IX ir X koaguliacijos (krešėjimo) faktorių derinys.

Šis vaistinis preparatas vartojamas gydyti kraujavimui ir kraujavimo profilaktikai prieš operaciją, operacijos metu ir po operacijos esant įgytam protrombino komplekso koaguliacijos faktorių nepakankamumui, pvz., gydant vitamino K antagonistais (kraujo krešėjimą mažinančiais vaistais, vadinamais antikoaguliantais) ar perdozavus vitamino K antagonistų, kai reikia greitai atkurti šių faktorių kiekį.

Taip pat jis vartojamas gydyti kraujavimui ir kraujavimo profilaktikai prieš operaciją, operacijos metu ir po operacijos esant įgimtam bet kokio nuo vitamino K priklausomo koaguliacijos faktoriaus nepakankamumui, kai nėra išgryninto specifinio koaguliacijos faktoriaus preparato.

Žmogaus protrombino kompleksas NKC. Vartojimas

Žmogaus protrombino kompleksas NKC visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją.

Dozavimas

Gydymas turi būti pradėtas tik stebint gydytojui, turinčiam koaguliacijos sutrikimų gydymo patirties. Pakeičiamojo gydymo dozavimas ir trukmė priklauso nuo sutrikimo sunkumo laipsnio, kraujavimo vietos ir trukmės bei paciento klinikinės būklės.

Gydymą Žmogaus protrombino kompleksas NKC 600 TV stebi patyrę kraujo krešėjimo sutrikimų gydymo specialistai, taigi, jeigu Jums kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją.

Pavartojus per didelę Žmogaus protrombino kompleksas NKC dozę

Perdozavus preparato, padidėja tromboembolinių komplikacijų arba diseminuotos intravaskulinės koaguliacijos (išplitusio kraujo krešėjimo kraujagyslėse) rizika. Kad nebūtų perdozuota, gydymo metu reikia reguliariai tirti koaguliacijos faktorius ir prireikus taikyti specialų gydymą.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *