Dermatologinis rankų balzamas MAXIDERMA

+8
+8 -0

Gamintojas: Dermatonics Ltd., PE27 5 BZ., Jungtinė Karalystė
Veiklioji medžiaga: Vanduo, skystas parafinas, šlapalas, cetearilo alkoholis, glicerolis, stearino rūgštis, trietanolaminas, taukmedžio sviestas , alyvų aliejus, fenoksietanolis, kvapiosios medžiagos, papajinio melionmedžio vaisių sultys, etilheksilglicerolis
Grupė: Dermatologiniai susirgimai

„Maxiderma® Hand Balm“ – dermatologinis rankų balzamas, kuris intensyviai maitina, apsaugo, minkština šiurkščią, sausą, linkusią skilinėti rankų odą. Jis pasižymi natūraliomis alyvų aliejaus ir šlapalo (urea, 10 %) drėkinamosiomis savybėmis. Šlapalo natūraliai yra mūsų organizme, žinomas ir įrodytas jo minkštinamasis, švelninamasis bei drėkinamasis poveikis odai. Maitinančio odą šlapalo ir alyvų aliejaus derinys, praturtintas papajinio melionmedžio vaisių sultimis, pasižyminčiomis švelniu dezinfekuojančiu poveikiu, sujungia mokslą ir gamtos galią. 

Dermatologinis rankų balzamas MAXIDERMA. Vartojimas

Dermatologinis rankų balzamas MAXIDERMATepkite du ar tris kartus per dieną. Kai atkursite gerą odos būklę, toliau naudokite „Maxiderma®“, kad oda išliktų sudrėkinta ir švelni. Rekomenduojama naudoti suaugusiesiems ir vaikams, sulaukusiems 12 metų amžiaus.

Sudėtyje yra 10 % šlapalo (urea), kuris yra natūralus odos drėkiklis. Saugoti, kad nepatektų į akis. Tik išoriniam naudojimui. Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje,  10–30 °C temperatūros patalpose.

Kvapiosios medžiagos – hipoalerginės, be alkoholio.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *