10 būdų, kaip per savaitgalį pasiruošti šaltajam sezonui

Lapkričio 04, 2014 | Reklama | Dainora Žalpytė
+26
+26 -0
1

Kai papilkėję medžių lapai praneša apie artėjantį šaltuką, o žvarbus vėjas priverčia dar stipriau užsivynioti vilnonį šaliką, tampa akivaizdu: atėjo metas ruoštis šaltajam žiemos sezonui. Jei jus vis dar šildo vasaros prisiminimai ir net baisu pagalvoti apie sniego pusnis ar kumštines pirštines, turime pasiūlymų, kaip pasiruošimą šaltajam metų laikui paversti atpalaiduojančia ir malonia veikla. Dešimt skirtingų procedūrų – dešimt būdų sustiprėti! 

„30 min. trukmės nesvarumo terapijos seansas prilygsta 6 val. miegui, o per pusvalandį pavargęs žmogaus kūnas įgauna tvirtumo...“ 1. Nesvarumo terapija. „Nesvarumo terapijos procedūrą verta išbandyti įtemptą darbą dirbantiems žmonėms. Nesvarumo būsenoje visas kūnas ilsisi, taip atpalaiduodamas visus raumenis: nugaros, pečių juostos ir kojų. Ši terapija padeda atsigauti po patirto streso ar įtampos“, – teigia viešbučio „Trasalis“ SPA ir sveikatingumo centro vadovė Rasuolė Rakauskaitė. 30 min. trukmės nesvarumo terapijos seansas prilygsta 6 val. miegui, o per pusvalandį pavargęs žmogaus kūnas įgauna tvirtumo, mintys – žvalumo.

2. Gydomoji kineziterapija vandenyje. Nuolatinis pėdų skausmas ir tinstančios kojos – stovimą darbą dirbančių žmonių kasdienybė. O kur dar nugaros ir juosmens skausmai… Specialistai pataria nedelsti ir nuolat rūpintis savo sveikatos būkle, mat ilgai dirbant stovimą darbą pradeda vystytis ir reumatinės ligos.

Besiruošiant šaltajam metų sezonui verta išbandyti gydomąją kineziterapiją vandenyje, kurios metu atliekami pratimai atpalaiduoja įsitempusius raumenis ir sąnarius. Būnant vandenyje sumažėja sąnariams tenkantis krūvis, o žmogus gali jaustis lengvas ir judrus.

3. Limfodrenažinis masažas. Limfodrenažinis masažas skatina limfocitų judėjimą organizme. Būtent šio proceso metu iš žmogaus kūno pašalinamas vandens perteklius, toksinai ir bakterijos. Šią procedūrą, atliekamą su kompresine limfodrenažo sistema, rekomenduojama rinktis visiems, dirbantiems stovimą darbą, taip pat norintiems gerinti kraujotakos sistemą, venų būklę ar gydyti celiulitą.

4. Gintaro terapija padės sustiprinti imuninę sistemąGintaro terapija. Nuo seno žinoma, jog gintaras, dažnai vadinamas mūsų šalies auksu, turi ir gydomųjų savybių. Specialistų teigimu, gintaras:

  • veikia biologiškai aktyvias kūno zonas,
  • gerina imuninės sistemos funkcijas,
  • pasižymi uždegimą slopinančiu ir raminamuoju poveikiu,
  • teigiamai veikia endokrininę sistemą.

Gintaro terapijos procedūros – tinkamas
būdas gerinti imunitetą, besiruošiant šaltajam metų laikui.

5. Detoksikacija sveikatingumo kapsulėje. Sakoma, jog detoksikacija – tai būtina pagalba organizmui, kurios metu iš organizmo pašalinami toksinai ir kitos žalingos medžiagos. Gydytojai rekomenduoja detoksikacijos procedūrą atlikti bent kartą per metus.

Detoksikacija sveikatingumo kapsulėje ypatinga tuo, jog šios procedūros metu derinami infraraudonieji spinduliai, kontrastinės vandens srovės, nugaros masažai ir garai. Šios procedūros metu pašalinamos negyvosios ląstelės, gerinama kraujotaka, atkuriamas odos drėgnumas ir mineralinių medžiagų pusiausvyra.

„Rudenį labai svarbu atgauti fizinę ir dvasinę pusiausvyrą ir stiprinti organizmo atsparumą, todėl detoksikacijos programa – tiesiog gyvybiškai reikalinga“, – teigia viešbučio „Trasalis“ SPA ir sveikatingumo centro vadovė R. Rakauskaitė.

1 2
+26
+26 -0
1
  • Imuniteto stiprinimas
  • Peršalimas
  • Kineziterapija
  • Kineziterapijos nauda
  • Nemiga
  • Stresas
  • Masažas
  • Masažo nauda
  • SPA centrai

Susiję straipsniai

  • Kaip noreciau pasidaryt koki spa savaitgali… labai megstu hamamą, bet esu bandzius tik Druskininkuose. Gal kas buvot Trasaly? Ten buvau tik vandens pramogu parke, nelabai man jie prie sirdies, geriau pasikaitint pirtelej ar pagulet hamame. Gal kas zinot kaip ten kokybe?

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *